Никол Ричи ја краси јулската насловна на австралиски Ел

24 јуни 2014

Австралиското издание на реномираниот моден магазин Ел страниците од последниот број освен со бројните актуелни содржини, ги пополни и со интервјуто 32 годишната  актерка  и дизајнерка  Никол Ричи.

 

На фотографиите овековечени од фотографот Џастин Коит, таа носи креации од пролет-лето 2014 колекцијата на Луј Витон, комбинирани од стилистката Никол Хинес.

 

Во интервјуто Никол открива детали од својот приватен живот како рехабилитацијата од наркотици, животот со Џоел Маден, проблемите со телесната тежина, како и за искуството од модниот бизнис.

Објавено:
24 јуни 2014
Категорија: 
Сцена