Нова љубовна двојка на повидок – Наоми Кемпбел и Мајкл Фасбендер

7 април 2014

Новата љубовна двојка била видена во ресторан во Лондон, каде дел од објектот бил специјално затворен за нив за да имаат поголема приватност.  Сепак Наоми и Мајкл не криеле дека се заедно, а дел од очевидците изјавиле дека тие постојано се бакнувале и не тргале раце еден од друг.

Германскиот актер Мајкл Фасбендер претходно беше во врска со колешката од филмот „12 години ропство“ Лупита Нјонго, а Наоми беше во долга врска со рускиот бизнисмен, Владимир Деронин.

Објавено:
7 април 2014
Категорија: 
Сцена