Новогодишните елки на познатите

22 декември 2016

Новогодишните елки на Бијонсе се нешто за што сите светски медиуми пишуваа. Но, таа не е единствената која преку социјалните мрежи се пофали за тоа како ќе го дочека Божиќ.

Токму затоа, ние ги погледнавме инстаграм профилите на дел од познатите ѕвезди и во продолжение ви пренесуваме како елките ги украсија Крис Џенер, Бритни Спирс, Мараја Кери, Донатела Версаче, Софија Вергара и многу други:

 

A photo posted by Mariah Carey (@mariahcarey) onDec 20, 2016 at 9:15am PST

 

 

A photo posted by Amber Rose (@amberrose) onDec 19, 2016 at 10:18am PST

 

 

 

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) onDec 21, 2016 at 6:02pm PST

 

 

A photo posted by Kris Jenner (@krisjenner) onDec 21, 2016 at 10:58am PST

 

 

A photo posted by Kris Jenner (@krisjenner) onDec 20, 2016 at 7:32am PST

 

 

A photo posted by Kris Jenner (@krisjenner) onDec 19, 2016 at 4:07pm PST

 

 

A photo posted by Christina Aguilera (@xtina) onDec 15, 2016 at 10:14pm PST

 

 

 

 

A photo posted by YOLANDA (@yolanda.hadid) onDec 18, 2016 at 10:01pm PST

 

 

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) onDec 14, 2016 at 12:51pm PST

 

 

A photo posted by Gisele Bündchen (@gisele) onDec 20, 2016 at 4:20am PST

 

 

 

A photo posted by Kelly! (@kellyosbourne) onNov 21, 2016 at 10:46pm PST

 

 

A photo posted by Kelly Brook (@iamkb) onDec 17, 2016 at 4:35am PST

 

 

A photo posted by Coco (@coco) onNov 25, 2016 at 12:18pm PST

 

Објавено:
22 декември 2016
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
4.846 пати