Доколку сте обожавател на социјалните мрежи и понекогаш сакате да ги разгледате профилите на познатите, веќе знаете дека тие го уживаат летото во полн ек.

Соланж во Ново Мексико

Како и секогаш, низ социјалните мрежи најчесто ќе можете да видите бројни фотографии од познати модели кои сосема нормално, најмногу сакаат да се сликаат.

Адриана Лима на Миконос

Грција е едно од местата каде познатите најчесто сакаат да летуваат, а случајот е ист и ова лето.

Неодамна на прекрасниот грчки остров Миконос судбоносното „да“ го изговори манекенката Ана Беатриз Барос, а на свадбата беа поканети некои од најпознатите манекенки на денешницата.

Обземени од неверојатната убавина на островот, речиси секоја од нив го продолжи одморот и остана да ужива во убавините што местото несомнено ги нуди.

Манекенката Лили Олдриџ го посети островот Хидра во Грција каде заедно со дизајнерот Мајкл Корс снимија реклама за новиот парфем на брендот, но останаа уште неколку дена да уживаат во прекрасното време.

Викторија Бекам и Парис Хилтон се само уште некои од познатите дами кои сакаат да уживаат во убавините на Грција, но има и такви кои летово се одлучија да ги посетат Барселона, Ибица, Кан и бројни други европски дестинации.

Алесандра Амбросио на Миконос

Ријана, Емили Ратајковски, семејството Обама, Бијонсе, Соланж Ноулс и многу други сепак одбраа некои поегзотични места за едно од нивните бројни летувања.

Бар Рефаели на Санторини

Погледнете ги фотографиите и дознајте каде тие уживаат.

Објавено:
12 јули 2016
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
2.630 пати