Есента е прекрасно време да излезете на прошетка со вашите најмили, а доколку времето е сончево како што тоа е случај со оваа есен, тогаш имате сѐ што ви е потребно.

Лив Тајлер

Познатите холивудски ликови обожуваат слободното време да го поминуваат со своите деца, а притоа и да направат бројни фотографии што подоцна ги споделуваат на социјалните мрежи.

Кејти Холмс

Холивудските дами оваа есен особено внимание му посветуваат на стилот при прошетките со нивните најмили, а најчесто одбираат топли јакни, чизмички до глужд, рокерски парчиња, крзнени елечиња, широки и удобни фармерки и џемпери и секогаш, волуменозни чанти.

Алесандра Амбросио

Ние одбравме неколку познати родители кои оваа есен уживаат да се дружат со нивните дечиња, а фото галеријата можете да ја погледнете погоре.

Објавено:
16 ноември 2015
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
2.251 пати