Додека ние едвај чекавме да завршат зимските месеци и покрај тоа што оваа зима не беше нешто студена, светски познатите личности уште од јануари месец облекоа бикини и уживаа во сонцето на Мајами, Мексико, Австралија и други егзотични дестинации.

Некои во поспортски изданија, некои во провокативни, некои со еднобојни, некои со бикини во принт, но секој од нив привлекува внимание со својот избор.

Токму затоа, ние во галеријата ви претставуваме дел од оние што досега беа на одмор и ја покажаа својата фигура и омилениот костим за капење.

Објавено:
11 мај 2016
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
2.341 пати
Тагови: 
бикини познати