Ребел Вилсон или Меган Маркл?

9 февруари 2021

Познатата актерка Ребел Вилсон секојдневно добива многу пофалби за својот нов изглед.

Таа изминатиов викенд беше дел од Супер Боул, каде носеше долг црвен фустан од брендот „Сафија“.

Истата креација прва ја носеше Меган Маркл на едно од нејзините последни појавувања како Војвотка од Сасекс.

И двете дами носеа црвени чевли на висока потпетица. Ребел немаше дополнителни модни додатоци, додека Меган пак, имаше црвени обетки и чанта.

На која подобро ѝ прилега?

Објавено:
9 февруари 2021
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
496 пати