Роденденските видеа за Викторија Бекам

21 април 2020

Викторија Бекам викендов го прослави својот 46 роденден. На својот Инстаграм профил сподели фотографија на која е со сопругот Дејвид и ќерката Харпер и секако торта со свеќа.

 Пред тоа пак, самата направи видео со нејзини фотографии од дете:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) onApr 17, 2020 at 1:45am PDT

 

Дејвид пак, ѝ го честиташе роденденот со колаж фотографии.

 

Но, не беше единствениот.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) onApr 17, 2020 at 1:07am PDT

Викторија на социјалните мрежи сподели и дел од видеата кои ѝ пристигнаа како роденденска честитка.

На дел од нив се ретко видени снимки од неа, додека пак, едно е колаж од нејзините настапи и спотови со „Спајс Грлс“. 

Штом ги сподели, веројатно овие честитки уште повеќе ја расположиле.

Погледнете ги:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) onApr 17, 2020 at 3:28pm PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) onApr 18, 2020 at 4:51am PDT

Објавено:
21 април 2020
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
319 пати