Семејниот албум на Џон Леџенд и Криси Тиген од Тајланд

29 август 2019

Познатата двојка Џон Леџенд и Криси Тиген заедно со нивните децата Луна и Мајлс, летниот одмор го поминуваат на Тајланд. Мајката на моделот е Тајланѓанка, па на Инстаграм споделија и фотографии со дел од семејството на Тиген.

Со оглед на тоа дека и двајцата немаат проблем од споделување интимни моменти од животот на социјалните мрежи, нивниот семеен фото-албум го споделија со нивните следбеници на Инстаграм.

Покрај егзотичниот амбиент, вниманието ќе ви го провлечат најмалите членови на семејството, кои дефинитивно ќе измамат и насмевка.

Погледнете:

фото: Instagram.com/chrissyteigen

Објавено:
29 август 2019
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
946 пати