Серена Вилијам и нејзината ќеркичка како модни близначки

24 јуни 2021

 Серена Вилијамс покрај тоа што е една од најуспешните тенисерки некогаш, својата љубов кон модата ја претвори во бренд кој го носи нејзиното име.

Парчињата се едноставни и погодни и за жени кои се крупни како и Серена.

Но, додека не стана мајка на малата Олимпија, веројатно никој ја немаше откриено нејзината нежна страна. На нејзиниот инстаграм профил често споделува фотографии со ќеркичката со која речиси секогаш се исто дотерани.

Понекогаш носат идентичен модел, додека пак друг пат ги усогласуваат боите, но секогаш предизвикуваат внимание и илјадници илјадници лајкови. 

Погледнете:

 

Објавено:
24 јуни 2021
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
484 пати