Северина повторно во улога на фото модел

6 ноември 2013

Хрватската печајка Северина се почесто почнавме да ја гледаме во улога на модел, отколку како пејачка. Овој пат, таа е заштитно лице на брендот за обувки Mass, а на промотивните фотографии е облечена во бела кошула и цигара фармерки, единствено што се менува на секоја од фотографиите се обувките и останатите аксесоари.

 

Колекцијата за есен-зима 2013-14 е неменета за урбани и шармантни девојки и жени, а Северина и за оваа модна кампања се снајде одлично.  Како изгледа популарната пејачка   погледнете од галеријата во продолжение.

Објавено:
6 ноември 2013
Категорија: 
Сцена