Сите комбинации на Џеј Ло на „Американски Идол“

9 април 2016

Заврши и годинешното издание на „Американски идол“. Победникот е Трент Хармон, но покрај музиката, љубителите на модата со сигурност го следеа ова издание на музичкото шоу поради Џенифер Лопез.

Таа од круг во круг изненадуваше со нови комбинации и постојано беше присутна во модните рубрики на познатите магазини. Токму затоа, во галеријата ви ги презентираме модните изданија на Џеј Ло од 10-тата до последната, 15-та сезона на шоуто.

А за оние што не го гледаа настапот на Трент Хармон и сакаат да го слушнат новиот победник на „Американски идол“, следи видео во продолжение:

Објавено:
9 април 2016
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
2.538 пати