Славните дами во ултра тренди бикини

15 август 2014

-Brooklyn-Decker

Ashley-Greene

Како и секое лето така и ова, папараците низ светските плажи имаат полни раце работа да ги „уловат“ славните личности, посебно припадничките на понежниот пол кои ги разголуваат своите тела во костими за капење. Дека мисијата им била успешна покажуваат бројните фото- галерии фотографирани на плажа,  од кои во бикини можеме да ги видиме Бијонсе, Тејлор Свифт, Џесика Алба, Гвен Стафани и уште многу други кои топлите летни денови ги поминуваат релаксирајќи се покрај песок и вода на атрактивни локации.

Demi-Moore Demi-Moore

Во продолжение погледнете како изгледаат и каков костим за капење избраа за да ги покажат своите витки фигури.

Објавено:
15 август 2014
Категорија: 
Сцена