Славните ги споделуваат своите летни фотографии со вас

30 август 2013

Амбиентот од силното сонце го оставаме за другото лето, иако, сепак може да одвоите уште една до две  недели за на плажа пред да му кажете збогум на летото. Значи, по неколку месеци  одморање на вода и песок, познатите од модниот свет на социјалната мрежа Инстаграм, ги објавија фотографиите од своите летни авантури. Како изгледаа, што имаа на себе и како се инспирираа да ги овековечат моментите од одмор гледате од галеријата подолу.

Објавено:
30 август 2013
Категорија: 
Сцена