Со оваа фотографија Меган и Хари ја заокружија 2019 година

2 јануари 2020

И покрај проблемите во кралското семејство и тешките моменти, Меган и Хари ќе ја паметат 2019 година најмногу по доаѓањето на нивниот син Арчи. 

А тоа го покажаа и преку видеото кое го објавија на социјалните мрежи.

На Инстаграм објавија видео со настаните што ја обележаа годината зад нас, а истото завршува со фотографија од Хари и Арчи.

 
 
 
View this post on Instagram

@sussexroyal posted their last pic of 2019 Harry and Archie

A post shared by Sussex Royal (@sussexroyalmh) onDec 31, 2019 at 12:35pm PST

 

Фотографијата буди нежност и љубов, а следбениците коментираат дека малиот принц сè повеќе наликува на мајка му.

Во продолжение погледнете го видеото од кралската двојка која во 2019 година се соочи со многу предизвици:

 

Објавено:
2 јануари 2020
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
2.371 пати
Тагови: 
Меган Хари Арчи