Сребрен сјај: Хајди Клум и ќерката Лени модно усогласени

30 август 2021

Моделот Хајди Клум беше една од ѕвездите кои присуствуваа на шоуто на Долче и Габана во Венеција. На забавата која ѝ претходеше на ревијата, Клум и нејзината ќерка носеа сребрени фустани и беа одлично модно усогласени.

Друштво им правеше и нејзиниот сопруг Том, кој одбра одело во портокалова нијанса. Нема потреба да потенцираме дека сите креации се со потпис на италијанското модно дуо.

Клум ревијата на која нејзината ќерка беше една од моделите што шетаа по пистата, се појави во црн транспарентен фустан во кој изгледаше одлично.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

 

Погледнете ја:

 

 

Објавено:
30 август 2021
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
4.278 пати