Стилот на познатите холивудски парови

15 август 2013

Гвен Стефани и Гевин Росдејл

 

Не само што уживаат светска слава и се во брак, тие имаат да понудат и нешто повеќе. Според едно неодамнешно истражување, ова се холивудските парови кои дефинитивно имаат чувство за мода и остануваат верни на својот стил. Ексклузивно за најверните читатели, ова се фотографии како тие изгледаат во кежуал и гламур варијанта:

 

 

Објавено:
15 август 2013
Категорија: 
Сцена