Видео: Џеј Ло се забавува со семејството на хитови од 2000-те

31 јули 2020

Во семејството на Џенифер Лопез и Алекс Родригез сè уште се чувствува роденденското расположение, откако двајцата партнери неодамна ги славеа своите родендени.

На нејзинот Инстаграм профил, Џеј Ло објави две видеа на кои во домашен амбиент заедно со семејството, се забавуваат на хитови од 2000-те години.

Опуштени, без шминка, во лежерна домашна атмосфера уживањето во најтесниот семеен круг, ѕвездите го споделија со своите пријатели и фанови преку социјалните мрежи, потсетувајќи дека сепак на крајот од денот и тие се обични луѓе, кои најмногу уживаат во друштвото на семејството.

Размрдајте се и вие!

 
 
 
View this post on Instagram

These bops had me hype! Party in Club Basement with Alex, Lulu, Ella Bella and Nick!

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) onJul 30, 2020 at 6:45am PDT

Објавено:
31 јули 2020
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
252 пати