(Видео) Моменти од Мет Гала фатени „зад камерата“

15 септември 2021

Го видовме црвениот килим, различните креации и можеме да кажеме дека ова издание на Мет Гала одржано во понеделникот, не беше меѓу највозбудливите и најинтересните.

Но, после главната вечер, се појавија снимки од моменти кои на прв поглед не се забележливи.

Како се справуваат ѕвездите со своите креации, „папарацо“ моменти меѓу гостите - сето ова можеше да се види вчера на социјалните мрежи.

Ние одбравме некои од поинтересните и во продолжение ви ги прикажуваме:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Harris Reed (@harris_reed)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Vogue (@voguemagazine)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Vogue (@voguemagazine)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Vogue (@voguemagazine)

Објавено:
15 септември 2021
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
6.994 пати