Викторија и Дејвид Бекам совршено модно ускладени

11 јануари 2019

Познатата двојка Викторија и Дејвид Бекам неодамна беа на вечера што ја организираше магазинот „GQ“ и уште еднаш успеа да го привлече вниманието на медиумите.

Нема сомнение дека нивните модни комбинации се беспрекорни.

Викторија се појави во совршени тегет панталони со висок струк, кои ги искомбинира со кошула во истата нијанса. Кошулата ја прават интересни и паспулите во змиски принт. Дискретни се, но ефектни и ја разигруваат комбинацијата.

Изгледот го заокружи со темносина клач чанта. 

Од друга страна, Дејвид ја следеше со сиво одело од твид, во комбинација со сива вратоврска, кафени чевли и капа.

Периодов, Бекамови имаа повеќе јавни појавувања, во кои модниот аспект секогаш беше беспрекорен:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) onJan 1, 2019 at 6:19am PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) onJan 1, 2019 at 5:01am PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) onJan 6, 2019 at 2:51am PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) onJan 6, 2019 at 4:28am PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) onJan 6, 2019 at 2:44am PST

 

Објавено:
11 јануари 2019
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
1.775 пати
Извор: 
Popsugar