Запознајте ги новите ангели на Викторија Сикрет

11 ноември 2013

Џозефин Скривер Џозефин Скривер

Модниот бренд Викторија Сикрет е заслужен за светските кариери на голем број манекенки, меѓу кои се: Адријана Лима, Жизел Бундшен, Каролина Куркова, Хајди Клум, Миранда Кер и многу други.

Минг Хи Минг Хи

The Fashion Spot објави листа на пет нови убавици кои ќе бидам новите ангели во Викторија Сикрет и на кои им предвидува блескава кариера исто како и на другите манекенки кои од овие ангажмани станаа едни од најплатените модели во светот. Девојките имаат богато искуство со снимање едиторијали, лукбукови и настапување на модни ревии. Петте девојки се: Џозефин Скривер, Минг Хи, Сигрид Агрен, Кели Гејл и Девон  Виндсор.

Сигрид Агрен Сигрид Агрен

Кели Гејл Кели Гејл

Девон  Виндсор Девон Виндсор

 

 

Објавено:
11 ноември 2013
Категорија: 
Сцена