Женствената страна на Лана Дел Реј

24 декември 2014

l

Овој пат Лана Дел Реј ја гледаме во сосема кежуал, но сепак гламурозно издание за насловната страна за француското издание на магазинот Грација.  Фотографиите направени за потребите на магазинот, ја прикажуваат пејачката во женствено издание, во парчиња од познатите модни куќи Прада, Ермес и Версаче. Сликите ги потпишува Томас Нац, за изгледот се погрижија Донатела Маско и Александра ван Хате, Ана Кофон се погрижи за косата, а шминката е дело на Наоко Синчи. Во продолжение, погледнете ги фотографиите кои се дел од содржините на француската Грација.

 

Објавено:
24 декември 2014
Категорија: 
Сцена