Доза Инстаграм инспирација со модната блогерка Трејси

1 август 2023

Трејси Ли Сејер е дамa со 30 годишно искуство во модата. Таа моментално работи како модна директорка во британскиот магазин Fabulous.

Трејси, која на Инстаграм можете да ја најдете како TraysLounge, има 51 година и одличен сенс за добри стајлинзи.

Нејзините комбинации имаат слична база, која што потоа на уникатен начин ја надополнува со модни додатоци.

Патики и чанти во впечатливи бои, а ги негува модните трендови кои владееле кога била тинејџерка.

Најчесто може да се види во деловен стил и едноставни дневни комбинации, а преку облеката ја пренесува и својата позитивна енергија.

Секој аутфит е уште поубав благодарение на нејзината насмевка, којашто ја разигрува секоја фотографија.

Покрај патики можеме да ја видиме и во високи потпетици, интересни сандали и балетанки.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by TraysLounge (trayslounge)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by TraysLounge (trayslounge)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by TraysLounge (trayslounge)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by TraysLounge (trayslounge)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by TraysLounge (trayslounge)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by TraysLounge (trayslounge)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by TraysLounge (trayslounge)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by TraysLounge (trayslounge)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by TraysLounge (trayslounge)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by TraysLounge (trayslounge)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by TraysLounge (trayslounge)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by TraysLounge (trayslounge)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by TraysLounge (trayslounge)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by TraysLounge (trayslounge)

Објавено:
1 август 2023
Категорија: 
Sweet 40+
Прочитано:
331 пати