Џенифер Лопез изгледа моќно во одело од „Долче и Габана“

2 декември 2019

Џенифер Лопез и екипата од филмот „Hustlers“ беа гости кај Вил Фарел. Актерките зборуваа за снимањата и успехот на филмот, но она за што се пишува ден потоа е стајлингот на Џенифер Лопез.

Актерката во Њујорк се појави во совршено триделно одело со потпис на Доче и Габана.

@jlotruelove_

Панталони со широки ногавици, елече, бела раскопчана кошула и палто во строг крој, Џенифер Лопез никогаш не изгледала помоќно и посекси. Ретки се овие изданија на 50-годишната ѕвезда, но овој тренд на одела со машки крој, совршено ѝ прилегаат.

Што мислите вие?

@jlotruelove_

 

@jlo

 

@jrodkids

 

@mahsa97jlo69

 

@jlomylovee;

 

Објавено:
2 декември 2019
Категорија: 
Sweet 40+
Прочитано:
5.049 пати