Ева Лонгорија и трамбулината

3 август 2021

На Инстаграм профилот на Ева Лонгорија и Кери Вашингтон викендов имаше интересно видео. 

Имено, Кери направи спој на нејзиното вежбање на трамбулина и она на Ева Лонгорија.

„Ева v.s.Реалноста (јас)“, беше нејзината порака, а видеото многумина ги насмеа.

Некои се пронајдоа во видеото на Кери, додека за други она на Лонгорија беше вистинска мотивација.

Инаку, трамбулината е мошне популарна меѓу познатите и често ја користат за одржување на линијата.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Goldie Hawn (@goldiehawn)

 

Објавено:
3 август 2021
Категорија: 
Sweet 40+
Прочитано:
402 пати