Инстаграм 50+ блогерка со прекрасни комбинации на фустан и патики

28 јануари 2023

Знаеме дека една од најдобрите комбинации се миди фустан со чизми. Добивате елеганција и комфор и подготвени сте за секоја прилика.

Но, од она што можеме да забележиме во последниве години, се позастапени се и патиките кои што одлично се вклопуваат во деловни комбинации и фустани.

На инстаграм наидовме на Пиа Грејс, кул 50+ блогерка која што на интересен начин ги спојува фустаните и патиките.

Пиа има повеќе од 100.000 следбеници кои што без разлика на возраста се инспирираат од нејзините модни решенија.

Уживајте!

Објавено:
28 јануари 2023
Категорија: 
Sweet 40+
Прочитано:
6.962 пати