Италијанска модна блогерка е вистински талент за стилизирање

2 март 2023

Кристин Сурду е италијанска модна блогерка чиишто стајлинзи се инспиративни за секоја возраст.

Можеме да ги опишеме како забавни, прозрачни и практични, нешто што е во целосен склад со пролетниот аутфит.

На нејзиниот Инстаграм профил наидовме на низа женствени и сензуални парчиња што ќе посакате да ги носите преку целиот ден.

Од деловни изданија до кежуал комбинации, Кристин е вистински талент кога станува збор за стилизирање.

Таа има речиси половина милион следбеници на Инстаграм, кои секојдневно ги следат нејзините модни решенија.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cristina Surdu (@cristinasurdu)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cristina Surdu (@cristinasurdu)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cristina Surdu (@cristinasurdu)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cristina Surdu (@cristinasurdu)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cristina Surdu (@cristinasurdu)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cristina Surdu (@cristinasurdu)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cristina Surdu (@cristinasurdu)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cristina Surdu (@cristinasurdu)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cristina Surdu (@cristinasurdu)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cristina Surdu (@cristinasurdu)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cristina Surdu (@cristinasurdu)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cristina Surdu (@cristinasurdu)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cristina Surdu (@cristinasurdu)

Фото: Instagram

Објавено:
2 март 2023
Категорија: 
Sweet 40+
Прочитано:
3.681 пати
Тагови: 
модна блогерка