Три генерации жени: Гвинет Палтроу се сликаше со мајка си и ќерка си

10 август 2020

Гвинет Платроу викендов организираше нов „Goop launch“, на кој ги промовираше новите производи. Во тоа ѝ помогнаа мајка ѝ Блајт Данер и ќерката Епл Мартин.

Новите производи се направени така да може да одговараат на три генерации и доколку живеете во ист дом, да не мора да купувате многу различни производи.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) onAug 9, 2020 at 8:43am PDT

Ова беше повод трите генерации жени на семејството да направат заедничка фотографија, која привлече големо внимание.

Иако ретко можат да се видат фотографии од трите заедно, сепак не е првпат. Минатата година, близок пријател и соработник на Гвинет, Дерик Бласберг ѝ го честиташе роденденот на актерката токму со фотографија на која се сите три и која ѝ тогаш предизвика внимание, бидејќи изгледаат прекрасно.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Derek Blasberg (@derekblasberg) onSep 27, 2019 at 11:17am PDT

Од друга страна, знаејќи го сето ова, Гвинет го спои убавото и корисното, па покрај козметиката, одлучи да го испромовира и својот бренд, „G-Label“.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by goop (@goop) onAug 9, 2020 at 7:33am PDT

Имено, трите дами носат од најновите летни модели на линијата, кај која, како и кај козметиката, можат да се пронајдат жени од различна возраст.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) onAug 2, 2020 at 7:42am PDT

 

А еве уште некои од моделите:

Објавено:
10 август 2020
Категорија: 
Sweet 40+
Прочитано:
2.262 пати