13 светкави парчиња за весела празнична сезона

24 ноември 2013

Дали веќе почнавте да се подготвувате за празничната сезона? Иако има уште еден месец до најубавиот период од годината, воопшто не пречи доколку уште од сега почнете да размислувате за тоа што ќе облечете за Нова година.

Ние пронајдовме неколку неодоливи светкави парчиња што може да ги сместите во секоја комбинација што ќе ја одберете.

Без разлика дали се работи за фустан, здолниште или пак некоја блузичка со светкави детали, задолжително одберете едно од овие парчиња и уживајте во забавите за време на празничната сезона.

Објавено:
24 ноември 2013
Категорија: 
Тренд