15 палта што мора да ги имате оваа есен

24 септември 2013

Со почетокот на есента, почнуваат и студените денови за кои мора да имаме барем неколку палта со кои ќе ги комбинираме нашите омилени есенски парчиња.

Обидете се оваа есен да си набавите неколку палта во различни бои и стилови со кои ќе бидете вистинска есенска дива каде и да се појавите.

Комбинирајте ги со панталони со супер крој, куси здолништа со шик принт, па дури носете ги и со летните фустанчиња одоздола додека се уште можете. Набавете си и некои класично, елегантно палто кое ќе можете да го носите и на работа.

Ова се нашите фаворити за оваа есен!

Објавено:
24 септември 2013
Категорија: 
Тренд