20 Инстаграм викенд комбинации

25 јуни 2022

Викенд, лето, сончево време... Ова е идеална основа за супер кул викенд стајлинг, за сликата да биде комплетна.

Ако имате потреба да промените нешто во вашиот имиџ, охрабрете се тоа да го направите сега. Експериментирајте со некоја боја која до сега никогаш не сте ја носеле, а сте посакувале или искомбинирајте ги ретро очилата за сонце што ги наследивте од вашата баба или мајка. Осмелете се да си поиграте со модата и искористете го слободниот дух на летото и викендот, за да откриете некоја нова страна од вашиот стил која можеби ќе ви се допадне.

Пуштете го летото во вашиот плакар – дозволете си малку повеќе боја и забава, а малку помалку монотонија и рутина.

За мотивација плус, ќе ве прошетаме низ неколку впечатливи летни комбинации што ни го привлеко вниманието на Инстаграм.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pilar De Arce (@pilardearce)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pilar De Arce (@pilardearce)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by jull wilde (@juliannawilde)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by jull wilde (@juliannawilde)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by jull wilde (@juliannawilde)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ES ♡ (@divaisback)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ES ♡ (@divaisback)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ES ♡ (@divaisback)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lena Terlutter (@lenaterlutter)

Објавено:
25 јуни 2022
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
3.409 пати