Иако има уште малку до летото, никогаш не е прерано да почнеме да се подготвуваме за летниот одмор во кој секогаш, најважен е костимот за капење.

Како и минатата година, така и оваа, вистински хит се едноделните костими за капење од кои познатите брендови направија нови, супер шик модели.

Почнувајќи од парчињата на едно рамо, па сè до ретро моделите, без разлика што и да одберете бидете сигурни дека ќе бидете впечатливи на плажа.

Ваквиот модел на костими за капење ќе го издолжи вашето тело, па без двоумење набавете го вашиот омилен уште денес.

Во продолжение погледнете кои модели се најпопуларни оваа сезона, а истите се одлична инспирација за шопингот што ви претстои.

Инфо и фото: Buro 24/7

Објавено:
24 април 2019
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
1.911 пати