31 комбинација за секој ден од јули

1 јули 2022

Лето во полн ек. Јули, високи температури, време за летни одмори и ладни коктели.

Модата во овој летен месец е забавна, колоритна, опуштена и го следи ритамот на оваа за многумина омилена сезона.

Повеќето од вас можеби веќе се на плажа или ги пакуваат куферите, па затоа во нашиот стилски предлог за секој ден од месецов, вклучивме комбинации што совршено ќе се влопат во таквата атмосфера.

Лелеави кроеви, природни и пријатни материјали, виножито од бои...

Тенденциите за јули ги спојуваат летната лежерност и безвременската елеганција.

Нашиот предлог низ 31 фотографија следува во продолжение...

Фото: Пинтерест

 

Објавено:
1 јули 2022
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
4.323 пати