Боемската романтика на кафтаните

17 јули 2014

Боемскиот изглед кој го нудат кафтаните придонесуваат да се вистински избор за претстојните летни денови кои планирате да ги поминете во некое летувалиште. Гламурозни по својата изработка нудат автентичност на вашиот изглед, а идеални се за дневен стајлинг во комбинација со костимот за капење и секако шеширите кои се задолжителен моден додаток за оваа сезона.

 

Објавено:
17 јули 2014
Категорија: 
Тренд