Десет еклектични модели на фустани за ова лето

16 јули 2014

Станува збор за нијанса која перфектно одговара на бринети и блондинки, а воедно е вистински избор доколку сакате да привлечете внимание со вашиот изглед. Токму затоа ќе ви понудиме десет модели на еклектични фустани кои варираат во однос на кројот и должината, односно во зависност од тоа дали барате мини модел или пак актуелниот А – крој.

Асос Асос

Доколку сте во потрага по нов фустан, тогаш разгледајте ги предлозите во продолжение и одберете го вашиот омилен модел.

Филип Лим Филип Лим

Објавено:
16 јули 2014
Категорија: 
Тренд