Десет модели на дуксери за студени денови

3 октомври 2013

Адидас

 

Спортскиот стил, клучен во вашиот гардеробер за оваа сезона

Направете комплетна револуција и внесете нов свеж изглед во вашите секојдневни комбинации. Изберете го дуксерот за ново модно парче и комбинирајте го буквално со се, панталони, фармерки, здолништа хеланки. Експертите велат дека со вметнувањето на дуксерот во креирањето на вашите модни мозаици ќе изгледате модерно, тренди, комотно и уникатно.

 

ONLY ROCK

 

Погледнете ја галеријата со модели на дуксери кои се актуелни за оваа сезона:

 

Објавено:
3 октомври 2013
Категорија: 
Тренд