Есенски тренд што не го очекувавме - кафеав џинс

4 септември 2023

Есенските трендови веќе чукаат на голема врата, како на пример црвената боја која ќе биде една од водечките сезонава.

Тука некаде се и беж мантилите, бајкерските чизми, пеплум топовите кои веќе си го наоѓаат местото во гардедоберите кај модните блогерки.

Како и обично на Instagram најчесто наидуваме на она што се носи, но она што овојпат малку не изненади се кафеавите фармерки.

Дури и Софија Ричи, една од најпопуларните модни инфлуенсерки гордо позираше во својот нов пар.

Дали ќе бидат достојна замена за класичниот џинс...останува да видиме, а во меѓувреме еве како можете да ги комбинирате кафеавите фармерки.

Белата е наш фаворит за спојка.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rii (wolveriyaa)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (xxliaxxx)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by brit harvey (brit_harvey)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (hannahemilywhite)

 Фото: Pinterest, Instagram

Објавено:
4 септември 2023
Категорија: 
Тренд