Fashionel препорачува: Патики за трчање од Walkmaxx

4 јули 2015

must have

Walkmaxx секогаш се грижи за вашите потреби, па токму затоа, кога сите сакаат да ја доведат линијата до совршенство, тие нудат летни попусти на нивните производи. Затоа, доколку активно се подготвувате за лентиот одмор, Fashionel ви препорачува да си ги набавите патиките за трчање  Walkmaxx.

Ако сте љубител на оваа физичка активност, тогаш со сигурност знаете дека ништо не е толку важно, колку да ги одберете вистинските патики, а Walkmaxx ви ги нуди.

_27650203

Со нив ќе добиете максимална подвижност, прецизно прилагодување на секое движење, одлична можност за циркулација на воздух, а притоа стапалата ќе ги чувствувате лесни.

Walkmaxxrunningshoes_27650549

Идеални се и за секојдневно пешачење и вежбање. Нивната тајна е во флексибилноста на ѓонот со избразден дизајн, како и во влошката со 3D гел перничиња.

_27650200

Достапни се во 4 бои, а можете да ги комбинирате со било каква спортска облека. Повеќе информации дознајте на линкот тука.

Сега немате изговор да не бидете во добра форма!

Објавено:
4 јули 2015
Категорија: 
Тренд