Флорални принтови во различни варијанти

27 јули 2013

Од фустани, чевли, накит, панталони па се до чанти, се е во знакот на цветниот принт. Најновите цветни силуети се последниот трендовски крик кој се најде под силното светло на рефлекторите оваа сезона. Бидете и вие цветно убави и одберете некои од модните парчиња кои ги селектиравме во нашата галерија:

 

 

 

Објавено:
27 јули 2013
Категорија: 
Тренд