Heart Top корсети - вирален хит на Инстаграм

9 јуни 2023

Португалскиот бренд Welcome to the Love Club има ново хит парче. Се работи за топ што потсетува на срце, насловен едноставно Heart Top.

Интересен дизајн на корсет кој што ги покрива градите оставајќи го останиот горен дел од телото откриен.

Инспирацијата за оваа креација, како што велат од брендот, доаѓа од идејата за ширење на љубов, во сите облици и на различни начини.

Било да е тоа кафе со пријателките, романтичен состанок, ноќ за пеметење или обичен ден како и секој друг, ова парче е тука да ве расположи.

Инстаграм е полн со дами облечени во Heart Top, кој што доаѓа речиси во сите бои.

Ваше е само да одберете.

Објавено:
9 јуни 2023
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
304 пати