Инспирација: Пролетни комбинации од македонските блогерки

29 март 2021

Времето конечно се разубави, па можеме да ги спакуваме зимските јакни и да внесеме повеќе колорит во секојдневните комбинации.

Низ нашите содржини често ве инспирираме со фотографии од улична мода, од странските блогерки или љубители на мода, а денеска одлучивме да ѕирнеме на Инстаграм профилите на домашните блогерки и да видиме како тие ја дочекаа пролетта.

Без разлика дали повеќе го сакате спортскиот или елегантниот стил, во овие примери каде доминираат светли бои и слоевити комбинации, можете да најдете инспирација. 

Погледнете:

 

 

Објавено:
29 март 2021
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
6.528 пати