Како да носите костим за капење и кога не сте на плажа

26 мај 2023

Со нетрпение го чекаме летото кога конечно ќе можеме да ја оставиме кожата слободно да дише и да уживаме во благодетите на сонцето..

Плажа, море и освежителни пијалоци е она што сите го сакаме од сезоната пред нас. И штом размислуваме во таа насока, костимите за капење се уште еден моден момент на којшто се радуваме.

Летото е период кога можеме да експериментираме малку повеќе, па затоа ќе ви предложиме како да го носите костимот за капење кога не сте на плажа.

Можеби го имате токму тоа парче што одамна сте го посакувале и сега е време да го прошетате малку подалеку.

Опции има многу, а ние сме тука за идеите.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by SOL (soleneoj)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Frankies (frankiesbikinis)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by JADE Swim (jadeswim)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Frankies (frankiesbikinis)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (same)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (hannahartwear)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (same)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Swim (jadeswim)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Swim (jadeswim)

И уште неколку идеи...

 Фото: Instagram, Pinterest

Објавено:
26 мај 2023
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
960 пати