Како ги носиме популарните панталони со висок струк во 30 есенски изданија

7 ноември 2020

На врвот на листата модни трендови, панталоните со висок струк се веќе неколку сезони.

Затоа што визулено ја издолжуваат фигурата, удобни се, одговараат секому, погодни се за бројни урбани и деловни комбинации, а модните брендови ги нудат во неодоливи изданија...

Доколку имате ваков пар панталони, веруваме дека сте ги искористиле во различни аутфити, па затоа денеска ви носиме 30 нови идеи како ова омилено трендовско парче да го вклопите во нови стилски целини.

Со дебели плетени ролки, кошули, со маичка и блејзер, со монтка, капут или пак со кожена јакна, еве како панталоните со висок струк одлично прилегаат во комбинации со различни парчиња од вашиот есенски плакар.

Фото: Пинтерест

Објавено:
7 ноември 2020
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
6.208 пати