Капите се задолжителен тренд оваа есен

18 октомври 2013

Доколку сакате да бидете тренди оваа есен, ние ви препорачуваме задолжително да набавите капа која не само што ќе го дополни вашиот изглед, туку ќе биде и добра заштита од ветрот.

Капата како моден додаток одлично се вклопува во дневните кежуал варијанти, без разлика дали тоа ќе биде одење на шопинг или пак на кафе со пријателите.

Објавено:
18 октомври 2013
Категорија: 
Тренд
Тагови: 
тренд есен капа