Кежуал фустани за викенд забави

25 јануари 2014

Предноста во кежуал моделите е што се лесно прилагодливи и комформни. Едноставните модели се одличен избор доколку сакате да прикриете одредени делови на телото, а доколку сте барем делумно креативни, со одличен избор на накит и чевли може да направите перфектна комбинација. Ние ќе ви понудиме модели на лежерни фустани доколку не сте сигурни што да носите овој викенд, а ваше е да одлучите дали сакате еднобојни модели или пак на пруги, принт, карирано, пошироки или тесни модели.

Објавено:
25 јануари 2014
Категорија: 
Тренд