Коктели и попусти во продавницата на Women‘secret во Рамстор

9 јули 2019

Сите оние кои го сакаат летото и костимите за капење на Women‘secret  имаат одлична можност утре, 10 – ти јули да присуствуваат на одличен настан што брендот го организира во продавницата во Рамстор.

На настанот наречен #WELoveSummer присутните ќе можат да уживаат во овошни коктели, слатки изненадувања и попусти до 20 проценти на костимите за капење. Она што е важно да се напомене е тоа што попустот ќе трае во текот на целиот ден.

Ова лето Women ‘secret има неколку различни линии во колекцијата костими за капење со избор за сечии преференци и потреби. Изберете го и вие вашиот изглед со костимите за капење на Women‘secret со еден од  трендовите: колоритен тропски изглед, Аризона, морнарска колекција, африкано, минифлор и многу други.

Од брендот ве очекуваат во нивната продавница во Рамстор од 11 до 14 часот на супер забава и попусти.

*Комерцијален текст

Објавено:
9 јули 2019
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
433 пати