Комбинации за сончевиот викенд што претстои

30 август 2019

Веќе ги броиме последните летни викенди, но сончеви денови сè уште ќе имаме во изобилство.

Затоа, уживаме да ги комбинираме нашите летни парчиња во шармантни, лесни, шик комбинации што ќе го обележат крајот на оваа сезона.

Пред нас е уште еден сончев викенд, па расположени сме креативно да се вложиме во стилизирање на лежерни, а супер стилски аутфти.

Уличната мода е секогаш инспиративна мотивација, па ви пренесуваме неколку одлични идеи што да облечете овој викенд, независно како планирате да го поминете.

Фото: Пинтерест

 

Објавено:
30 август 2019
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
1.504 пати