Летно виножито во уличната мода

31 мај 2019

Летово нека ви биде разиграно и колоритно, како виножито. Сите бои се во игра, а на вас останува како ќе ги комбинирате.

Ние направивме избор од секогаш актуелната улична мода, каде не се штеди на колорит.

Бои во лежерната облека, бои во деловнот изглед, бои и во свечената естетика – секаде се присутни.

А на летото особено му прилегаат. Прелив од жолти, портокалови, црвени, розови, виолетови, сини, зелени нијанси...

Која е вашата омилена, според изборот што ние ви го предлагаме?

Објавено:
31 мај 2019
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
1.916 пати