Мода на дожд

23 април 2024

 Иако дождот знае малку да ни го отежни секојдневието, тоа не значи дека не можеме да ја изиграме нашата стилска игра на најдобар можен начин.

Доволни се чадор и непропустливи чевли за да чекориме без грижи. Кога имаме есен во пролет мантилите и јакните повторно се во игра, а нив можеме да ги комбинираме како сакаме.

Џинс, здолништа, кошули, панталони, блузи на риги, хеланки... 

Еве како изгледа мода на дожд...

Објавено:
23 април 2024
Категорија: 
Тренд