Must have: Безвременски црн Елена Лука фустан комбиниран со чизми во боја

17 ноември 2020

Трендовите варираат динамично, но безвременската класика секогаш остануваа присутна, вредна и атрактивна.

Во таква стилска насока е нашиот денешен избор за MUST HAVE: женствен црн фустан со потенциран страничен шлиц од новата, актуелна линија на модниот бренд Елена Лука.

Нагласените, волуменозни ракави придонесуваат за романтичниот шмек на овој дизајн, додека наборот со шлиц и елегантната златна плочка со гравираното лого на брендот, му даваат уникатна нота.

Со овој модел на фустан ќе постигнете совршен стилски ефект во комбинација со популарните чизми во боја, исто така од актуелната есенска линија на Елена Лука.

Нарачајте онлајн, на е-продавницата на Елена Лука и уживајте во безбедниот шопинг.

Објавено:
17 ноември 2020
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
813 пати